O firmie

Stawiamy na zadowolenie naszych Klientów!

Jeśli poszukujesz specjalistów, którzy profesjonalnie zajmą się utrzymaniem porządku w Twojej firmie - trafiłeś pod właściwy adres! Nasi pracownicy to doskonale wykwalifikowana kadra! Ich wiedza, doświadczenie oraz profesjonalizm sprawiają, że naszej usługi są wybierane przez najbardziej wymagających Klientów!

Doświadczenie

Pracujemy w branży od ponad 20 lat! Wysoka jakość naszych usług jest możliwa dzięki kompleksowemu szkoleniu naszych pracowników , jak również dzięki jasnym procedurom panujuącym w naszej firmie!

Pełne wsparcie

Usługi sprzątające to jedynie jeden z filarów naszej działalności. Zapewniamy także pełną gamę usług dla sprawnego funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Od artykułów do sprzątania aż po dostawę wyposażenia łazienek i sanitariatów.

Elastyczność

Świadczymy także usługi dla szerokiej gamy rodzajów działalności. Nasze kontrakty obejmują szkoły, uczelnie wyższe, sklepy, banki, magazyny, placówki służby zdrowia. W rzeczywistości pracujemy prawie w każdym sektorze!

I wiele więcej...

Dbamy o pomieszczenia sanitarne, które są nie tylko czyste i higieniczne, ale także bezpieczne i przyjazne. Nasze usługi obejmują uzupełnianie mydeł, papieru, ręczników, koszy sanitarnych, odświeżaczy powietrza i mat przeciwkurzowych.


Świadczymy usługi sprzątania dla szerokiej gamy Klientów, od małych i średnich firm, aż po duże międzynarodowe korporacje, osiedla czy placówki użyteczności publicznej. Niezależnie od profilu firmy czy branży dostosowujemy naszej usługi do Twoich potrzeb.
Omówimy Twoje wymagania, zaplanujemy idealną specyfikację sprzątania i dostarczymy najlepsze usługi.
Stale będziemy dążyć do doskonałości, wzmacniając jednocześnie wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. Dołożymy starań, aby nasze usługi miały jak najmniejszy wpływ na środowisko!