Wtryskiwacze Common Rail

Regenerujemy i naprawiamy wtryskiwacze oraz pompy wysokiego ciśnienia Common Rail, takich producentów jak Bosch, Delphi, Denso, Siemens.

Do regeneracji wykorzystujemy części zamienne renomowanych producentów. Każda regeneracja i naprawa potwierdzona jest protokołem z badań na urządzeniu Bosch EPS lub EPS EVO1.

Wtryskiwacz ma przywrócone wszystkie parametry co jest potwierdzone protokołem z badania na stole probierczym Bosch EPS lub EPS EVO1. Weryfikacja uszkodzeń jest bezplatna.

Stosowane w pojazdach osobowych i dostawczych: Citroen, Renault, Peugeot (HDi), Alfa Romeo, Lancia, Fiat, Iveco (JTD), BMW, Mercedes-Benz, Volvo, VW (CDI); pojazdach ciężarowych: IVECO, MAN, RENAULT TRUCK itp. Udzielamy gwarancji na wykonane usługi oraz wymienione części.

Wykonujemy naprawę zarówno na miejscu jak i wysyłkowo, a czas realizacji usługi to od jednego do trzech dni roboczych. Dodatkowo, szanując Paąstwa czas oferujemy dojazd do klienta. Usługa odbioru i dostarczenia urzadzeń pod wskazany przez Państwa adres jest za darmo do 10 km od Oławy.